Vrouwen 1

De dames 1! Een enthousiaste groep meiden die graag voetballen. Zij worden getraind door Tonnis Pruis en Wesley Oosthof. Dat is soms niet altijd even makkelijk, training geven aan een kippenhok dat bestaat uit rond de 20 dames! Maar aan enthousiasme en inzet ontbreekt het zeker niet. Ook de 3e helft slaan zij niet over!
De dames spelen in de mooie competitie die ook wel 5e klasse heet en draaien prima mee in de middenmoot, maar gaan natuurlijk voor die bovenste plekken! Wil je een keer meetrainen? Laat het dan vooral weten! Het team is altijd opzoek naar enthousiastelingen!

 

 

 

Trainingen

 

Maandag: 20.15 – 21.30 uur

Sportcomplex FC RDC, Bredenhorst 183

 

Woensdag: 20.15 – 21.30 uur

Sportclub Deventer, Brederodelaan 41a

 

Contactgegevens

 

Trainers: Wesley en Tonnis

 

Voor contact met het team:

Sophie te Wierik

06 14732743

 

Wedstrijdzaken; Marco van Putten

wedstrijdzaken@svodeventer21.nl

06 15015028

Onze Sponsors

Ben je 9 jaar of ouder en wil je graag voetballen in een meiden of damesteam? Meld je dan aan!

Vanaf 4 jaar ben je welkom bij de mini`s en de pupillen elftallen van de moederverengingen.

Aanmelden kan via onderstaande emailadressen.

Hierin voetbal je gemengd met jongens. Dit is goed voor de ontwikkeling van het kind op sociaal en lichamelijk gebied. Vanaf 9 jaar is de mogelijkheid om met alleen meiden te voetballen. Dit is niet verplicht.

secretaris@fcrdc.nl
ledenadministratie@sportclubdeventer.nl