Afgelopen vrijdag 9 juni heeft de MO20-1 meegedaan aan een toernooi in Gorredijk Friesland.  Vorig jaar zijn zij daar als MO17-1 kampioen geworden en werden ze wederom uitgenodigd, maar dit jaar als MO20-1. Het is een flink eind rijden, een goed georganiseerd toernooi, veel teams, veel wedstrijden, veel plezier maar vooral veel mooi en leuk voetbal. De teams zijn allemaal aan elkaar gewaagd. Daar waar ze onverwachts punten lieten liggen maar elders punten haalden, gold dit ook voor de andere teams. Een heuse kraker als laatste wedstrijden gezien er nog 3 teams konden strijden voor het kampioenschap. Deventer’21 bleek uiteindelijk de coolste van de 3 en wist de laatste wedstrijd met 4-0 te winnen waardoor de onderlinge wedstrijden de uiteindelijke doorslag moest brengen gezien het doelsaldo voor een ieder hetzelfde was.                                                                                                                                                                                                                          Een leuke en mooie afsluiter van het seizoen, waarin ze nipt genoegen moesten nemen met een 2e plaats in de competitie van de 1e klasse. Helaas ging bij hen de 4e fase niet door ivm afzegging teams en de extreme hitte. Anders hadden ze graag de winnaar van de competitie toch nog een poepie willen laten ruiken. Op naar het volgend seizoen!