Afgelopen zaterdag heeft de MO17-1 onder leiding van Ard van Lochem en Albert Broekhuis, hun laatste wedstrijd gespeeld in de voorjaarscompetitie 2022.  De ouders hebben een spandoek opgehangen dat boven in het hek pronkte. Vorden was vandaag de tegenstander en zij vormden een erehaag voor onze kampioenen (dinsdag officieel kampioen geworden maar wat is er mooier dan dit op eigen terrein te mogen vieren!) Erik Luttikhuizen riep de speelsters om en een voor een betraden zij het veld. Erik bracht ook liveverslag uit tijdens de wedstrijd. Na 15 minuten stonden onze meiden met 3-0 voor en de rust werd met 4-0 aangedaan. Vorden weerden zich kranig maar de SVO was te sterk en braken over het middenveld heen. Vele kansen werden niet goed afgerond, maar het eindsignaal klonk bij een mooie stand van 7-0. De meiden zochten elkaar op en het feestje kon beginnen. De meiden van Vorden feliciteerden onze kampioenen en overhandigden 2 champagne flessen waar onze meiden wel raad mee wisten. Flink schudden en een champagnedouche voor iedereen. Met elkaar renden ze richting de tribune, daar werden ze gehuldigd. Een kampioens t-shirt was hen al gegeven, er stond champagne 0% voor ze klaar, er werd getoost en ze werden gehuldigd met een medaille en een beeldje. De trainers, ouders en al het publiek werden bedankt voor de support van vandaag en het feestje zette zich nog even voort in de kleedkamer en de kantine. De Vrienden van FC RDC hebben de meiden een grote fototaart cadeau gegeven en onder het genot van een hapje en drankje werd er nog lekker na gekletst.

De eerste kampioenen van de SVO Deventer’21 zijn bekend, daar zijn wij trots op. Dat er nog velen zullen volgen!