Zaterdag 10 juni hebben we met de MO 17-1 de 4e fase bestaande uit een eindtoernooi gespeeld bij VV Oeken. Er deden 8 teams mee die waren verdeeld over 2 poules. We waren ingedeeld bij Oeken MO 17-1, Zutphen MO 17-2 en Keijenburgse Boys MO 17-1.                                    De eerste wedstrijd tegen Oeken werd gewonnen met 2-1, de tweede wedstrijd tegen Zutphen met 1-0 en de derde wedstrijd tegen Keijenburgse Boys met 3-0. Dat betekende dus de 1e plaatst in de poule en dus de finale tegen de winnaar van de andere poule. Dat bleek ZVV uit Apeldoorn te zijn.                                                                                                                                                                                                                        De finale was een boeiende wedstrijd die uiteindelijk eindigde zoals die begon en dat betekende penalty’s. We wonnen de toss en mochten beginnen met de penalty’s. Het was ontzettend spannend maar doordat we de laatste penalty benutten en ZVV onderweg al 2 penalties had gemist was er geen ontkomen aan. We zijn kampioen! De meiden waren door het dolle heen.                                                                                  Als kers op de taart bleek ook één van onze speelsters verkozen door alle scheidsrechters tot beste speelster van het toernooi. En dat bleek Anne-Vera te zijn. Dat maakte het toernooi nog extra bijzonder. Proficiat meiden!

Kortom een zeer geslaagde dag met een fantastische afsluiting van dit seizoen.